O salonie

Poznaj nasz salon

O Salonie

Barbershop przy Nowym Świecie to miejsce, w którym każdy facet poczuje się po prostu dobrze. Komfortowe fotele, ostre brzytwy w fachowych dłoniach, mocna kawa i jeszcze mocniejsze trunki.

To nie tylko układanie włosów i strzyżenie brody, ale również zażarte potyczki słowne, profesjonalne porady, świetna atmosfera i uczciwość.

Działamy na wysokojakościowych markach:

  • ekskluzywna amerykańska Clubman Pinaud z francuskimi korzeniami
  • nowoczesna Hair Point – łatwa w użyciu dla zabieganych

Piotr Mordas Barbershop jest to miejsce z klasą, w którym każdy mężczyzna poczuje się jak dżentelmen w chwili niezbędnego relaksu.

Barbershop Białystok

Barber białystok

Barber w Białymstoku? Bezapelacyjnie najlepszy barbershop to barbershop Piotr Mordas! To renomowane miejsce w centrum Białegostoku oferujące usługi strzyżenia brody, strzyzenia włosów, golenia, stylizacji, modelowania, odsiwiania i inne.

Nasz zespół składa się z entuzjastów mających wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno jako barber jak też fryzjer. Zadbamy o to, by każdy szczegół brody i fryzury spełniał Twoje oczekiwania i odpowiadał najnowszym trendom mody. Jesteśmy gotowi na wykonanie każdego, nawet najbardziej oryginalnego zlecenia stylizacji męskiej fryzury i brody. O naszej renomie najlepiej świadczą pozytywne opinie naszych stałych klientów. Dlatego też jeśli szukasz barbera w Białymstoku odwiedź nas, a my profesjonalnie zajmiemy się zarówno Twoją fryzurą, jak i brodą.

Golibroda Białystok

Broda każdego mężczyzny wymaga profesjonalnej obsługi. Jeśli zależy Ci na jej schludnym wyglądzie, powinieneś o nią właściwie zadbać. Barbershop Piotr Mordas to na chwilę obecną najlepszy golibroda w Białymstoku.

Odwiedzając nasz zakład przekonasz się sam, że przywiązujemy dużą wagą do każdego szczegółu stylizowanej przez nas brody, zarostu i fryzury. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów – to zaś powoduje, że oferowane przez nas usługi strzyżenia brody i stylizacji fryzur przez wiele osób są uważane za najlepsze w mieście. To właśnie oni szukając golibrody w Białymstoku wybrali właśnie nasz salon.

Strzyżenie Brody

Najważniejszą wizytówką mężczyzny jest jego wygląd. Jeżeli więc nosisz zarost, powinieneś właściwie o niego zadbać. Salon Piotr Mordas oferuje usługę strzyżenia brody w Białymstoku oraz uzupełniające usługi fryzjerskie.

Wśród naszych klientów panuje przekonanie, że żaden inny barbershop nie jest w stanie tak dobrze zadbać o ich brody. To zasługa naszego zespołu, w którego skład wchodzą doświadczeni barberzy oraz fryzjerzy. To oni dbają o każdy szczegół stylizowanej w naszym zakładzie brody, zarostu i fryzury. Najlepszą opinię o oferowanych przez nas usługach stylizacji brody w Białymstoku zawdzięczamy naszym stałym klientom.

X