FRYZJER MĘSKI

REZERWACJA ONLINE

FRYZJER MĘSKI

REZERWACJA ONLINE
GODZINY OTWARCIA:
pon-pt 8:00-20:00 / sob. 8:00-15:00
ADRES SALONU:
ul. Nowy Świat 9a lok. 2, Białystok
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 579 529 053

Piotr Mordas Barbershop

Barbershop przy Nowym Świecie to miejsce, w którym każdy facet poczuje się po prostu dobrze. Komfortowe fotele, ostre brzytwy w fachowych dłoniach, mocna kawa i jeszcze mocniejsze trunki.

To nie tylko układanie włosów i strzyżenie brody, ale również zażarte potyczki słowne, profesjonalne porady, świetna atmosfera i uczciwość.

Działamy na wysokojakościowych markach:

  • ekskluzywna amerykańska Clubman Pinaud z francuskimi korzeniami
  • nowoczesna Hair Point – łatwa w użyciu dla zabieganych

Piotr Mordas Barbershop jest to miejsce z klasą, w którym każdy mężczyzna poczuje się jak dżentelmen w chwili niezbędnego relaksu.

Fryzjer męski Białystok

Strzyżenie męskie Białystok

Salon Fryzjerski Piotr Mordas to zakład fryzjerski w Białymstoku oferujący strzyżenie męskie oraz inne usługi związane ze stylizacją męskich fryzur.

Podczas strzyżenia korzystamy z profesjonalnych kosmetyków renomowanych światowych firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie proponując mu fryzurę zgodną z jego oczekiwaniami oraz najnowszymi trendami mody. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta z wykonanej usługi. O naszej renomie wśród osób, które zdecydowały się na strzyżenie męskie w Białymstoku najlepiej świadczy liczba pozytywnych opinii. Mamy nadzieję, że po wizycie w naszym salonie przekonacie się Państwo, że pod względem jakości świadczonych usług jesteśmy w Białymstoku salonem fryzjerskim numer jeden.

Dobry fryzjer męski

Znalezienie dobrego fryzjera męskiego w Białymstoku może okazać się wyzwaniem, jeżeli weźmie się pod uwagę, że zakładów fryzjerskich oferujących usługi dla panów jest w tym mieście co najmniej kilkaset.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i wysoką jakość obsługi, zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego Piotr Mordas. To sprawdzony przez wielu klientów i naprawdę dobry fryzjer męski w Białymstoku, o czym najlepiej świadczą opinie wielu zadowolonych klientów. Nasz zespół, w którego skład wchodzą profesjonalni i pełni entuzjazmu fryzjerzy, dba o to, by każda odwiedzająca nasz zakład osoba była zadowolona z wykonanej w nim fryzury. W odróżnieniu od innych fryzjerów wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Efekt tych działań jest już widoczny – przez wielu z nich jesteśmy uważani za najlepszy zakład fryzjerski dla mężczyzn w Białymstoku.

Najlepszy fryzjer męski w Białymstoku

Jaki jest najlepszy fryzjer męski w Białymstoku? Nie mamy żadnych wątpliwości co do odpowiedzi na to pytanie i zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego Piotr Mordas.

Nasz zespół składający się z najlepszych fryzjerów zadba o Waszą modną fryzurę. Naszymi atutami są doświadczenie, entuzjazm w codziennej pracy oraz dbałość o klienta. Bycie najlepszym fryzjerem w Białymstoku zobowiązuje, dlatego stale podnosimy poziom świadczonych usług i doskonalimy nasze umiejętności. Jesteśmy przekonani, że po wizycie w naszym salonie odwiedzicie nas po raz kolejny. W ten sposób zdobyliśmy uznanie wśród naszych klientów, którzy dziś twierdzą, że nasz adres to najlepszy adres aby zadbać o fryzurę męską w Białymstoku. Mamy nadzieję, że po odwiedzinach w naszym salonie podzielicie ich opinię.

X