SALON DAMSKI

REZERWACJA ONLINE

SALON DAMSKI

REZERWACJA ONLINE
GODZINY OTWARCIA:
pon-pt 8:00-20:00 / sob. 8:00-15:00
ADRES SALONU:
ul. Młynowa 60A/7, Białystok
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 698 139 769

Piotr Mordas

Salon damski Piotra Mordasa przy ul. Piotrkowskiej to miejsce z nieograniczoną fantazją. Tutaj nie tniemy kosztów, kreatywności i uczciwości. Tniemy włosy.

Barwne spojrzenie na świat przekłada się na śmiałe i staranne nakładanie mieszanek farb. Tylko najwyższa jakość. Tradycja z nowoczesnym twistem. Szacunek do Klienta okraszony fachowym spojrzeniem i nowatorską poradą.

Zachwycające kosmetyki w duchu eko. Zbilansowana przestrzeń łącząca industrialne, surowe elementy i życiodajną przyrodę. Hołdujemy idei piękna.

Natura ma swój rytm. My działamy swoim rytmem. Przygotuj się na synchronizację, kompromis między salonem fryzjerskim a Matką Ziemią.

Doceń piękny efekt. Rozkoszuj się dobrą kawą.

Koloryzacja, prosotwanie i przedłużanie włosów Białystok

Hairtalk

Daj się przekonać, że najlepszy fryzjer damski w Białymstoku to Salon Fryzjerski Piotr Mordas! To opinia wielu klientek naszego zakładu, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla kobiet są ich włosy. Dlatego każda pani odwiedzająca nasz salon może liczyć na indywidualne podejście fryzjera, który zajmie się jej nową fryzurą. Zapewniamy, że wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich naszych klientek. Dbamy o to, by tworzone przez nas stylizacje nie tylko spełniały ich oczekiwania, lecz również były modne i wpisywały się w najnowsze światowe trendy. Drogie Panie – mamy nadzieję, że nasz doświadczony zespół oraz panująca w zakładzie miła atmosfera sprawią, że przekonacie się, że jesteśmy najlepszym fryzjerem damskim w Białymstoku.

Przedłużanie włosów w Białymstoku

Dobry fryzjer damski potrafi ułożyć fryzurę – czasami to jednak za mało. Dlatego też jeśli szukasz naprawdę dobrego fryzjera damskiego w Białymstoku, odwiedź Salon Fryzjerski Piotr Mordas. W naszym zakładzie do Twojej dyspozycji pozostaje dziesięciu profesjonalnych fryzjerów, którzy doradzą jaki rodzaj fryzury i w jakim kolorze byłby dla Ciebie odpowiedni. Zapewniamy, że nie idziemy na kompromisy – zadbamy o to, by Twoja fryzura była prawdziwym dziełem sztuki. Jesteśmy gotowi podołać każdemu postawionemu przed nami fryzjerskiemu zadaniu. Salon Fryzjerski Piotr Mordas to dobry fryzjer damski – to opinia wielu kobiet, które odwiedziły nasz zakład. Za takich właśnie chcemy być uważani. Dlatego sprawdź nas i już dziś umów się na wizytę!

Koloryzacja włosów, czyli farbowanie w naszym salonie

Farbowanie włosów na własną rękę często jest ryzykowne i może doprowadzić do niepożądanych efektów. Dlatego warto jest powierzyć to zadanie profesjonalistom. Salon Fryzjerski Piotr Mordas wykonuje w Białymstoku koloryzowanie, farbowanie, prostowanie i kręcenie włosów. Usługi te są wykonywane profesjonalnie i w przystępnej cenie. Umów się na wizytę – przefarbujemy włosy na dowolny kolor i prostujemy je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zapewniamy, że zrobimy wszystko co trzeba by zapewnić Twoim włosom znakomity kolor i świetny wygląd. O wysokiej jakości oferowanych przez nas usług prostowania i farbowania włosów świadczą pozytywne opinie od naszych klientek. Mamy nadzieję, że przekonasz się o tym sama.

Sombre i Ombre Białystok

Salon Fryzjerski Piotr Mordas oferuje w Białymstoku koloryzacje sombre i ombre. W koloryzacji sombre włosy są rozjaśniane są pasemkami od nasady, a nakładanie jaśniejszego koloru nie jest równomierne, nadając efekt subtelnego przejścia kolorystycznego. Z kolei koloryzacja ombre polegają na rozjaśnianiu włosów od połowy ich długości, gdzie jaśniejszy kolor widoczny jest na całej szerokości włosów – występuje tu większa niż w przypadku sombre rozbieżność między kolorem u nasady a jej końcami, a granica między kolorami jest nisko usytuowana. Panie, które nie są przekonane, który rodzaj koloryzacji – sombre czy ombre – wybrać, zachęcamy do wizyty w naszym salonie fryzjerskim w Białymstoku. Nasz zespół z przyjemnością doradzi Państwu odpowiednią koloryzację.