DAVINES – HEART OF GLASS

DAVINES – HEART OF GLASS – BLOND W LEPSZYM WYDANIU

Czas poznać linię Heart of Glass! Dzięki tej łatwej w użyciu 4-stopniowej pielęgnacji kompleksowo zadbasz o swoje blond włosy.

  • Niebieski szampon i odżywka rozświetlą Twój blond

Być może przywykłaś do fioletowych kosmetyków do blondu, ale formuły szamponu i odżywki Heart of Glass mają unikatowy kolor – indygo
Ten żywy odcień pochodzi z naturalnego ekstraktu z owoców Jagua, uprawianych w sposób zrównoważony w Kolumbii, dla zachowania bioróżnorodności. Błękit z owoców Jagua jest idealny do ciepłych, jak i chłodnych blondów. Delikatnie równoważy tony i jednocześnie rozświetla. Włosom, które utraciły połysk na skutek promieni UV, słonej i chlorowanej wody, przywraca naturalny blask i witalność.

Ważne: kosmetyki mogą być używane przy każdym myciu, bez ryzyka przesycenia koloru.

  • Ochronna tarcza botaniczna

Rozświetlający fluid termiczny zawiera nowy składnik aktywny, pozyskiwany ze świerka skandynawskiego.

Opatentowana przez laboratoria Davines tarcza botaniczna wykazuje działanie odżywcze i wzmacniające. Poprzez tworzenie filmu ochronnego zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą, uelastycznia oraz wydłuża efekt stylizacji. Składnik pozyskujemy ze świerków rosnących w skandynawskich lasach, które są zarządzane w sposób zrównoważony, z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych.

  • Biacidic Bond Complex

Biacidic Bond Complex to mieszanka molekuł stworzonych i opatentowanych przez laboratoria Davines, łącząca w sobie intensywne działanie przeciwutleniające molekuł maleinianu liposolu ze wzmacniającym właściwościami kwasu maleinowego: pierwszy z nich wiąże się z aminokwasami, naprawiając uszkodzone włókna, a drugi chroni i wzmacnia je.

  • Wyciąg z baobabu, alternatywa dla silikonów syntetycznych

Innowacyjny wyciąg pozyskiwany z nasion baobabu, słynnej afrykańskiej rośliny, głęboko pielęgnuje, odżywia i dyscyplinuje włosy oraz przywraca im elastyczność. Udowodniono również, że wzmacnia włosy oraz ułatwia ich rozczesywanie. Ze względu na swoje właściwości ekstrakt ten został wykorzystany we wszystkich produktach linii Heart of Glass jako roślinna alternatywa dla syntetycznych silikonów.

Wyciąg pozyskuje się z plantacji baobabu, które są sadzone i zarządzane w sposób zrównoważony, w słabo rozwiniętych regionach Afryki.

Produkty linii HEART OF GLASS – DAVINES