BALMAIN Paris Hair Couture

BALMAIN Paris Hair Couture

Kosmetyki Balmain Hair do stylizacji i pielęgnacji włosów.

Każdy rodzaj włosów ma wyjątkową strukturę, witalność i grubość oraz wymaga indywidualnego podejścia. Wszystkie produkty BALMAIN Paris Hair Couture do pielęgnacji i stylizacji mają na celu ożywienie włosów i przywrócenie im młodzieńczego, promiennego wyglądu.

We wszystkich kosmetykach z linii Care&Styling BALMAIN Paris Hair Couture użyto jedwabiu oraz eliksiru arganowego. Jedwab zawiera aż 17 z 19 aminokwasów występujących we włosach. Białka Jedwabiu to składnik aktywny, zapewniający optymalną retencję wilgoci w komórkach włosów. W połączeniu z silnymi przeciwutleniaczami tworzy idealną synergię wyjątkowego nawilżenia i ochrony. Intensywnie zregenerowane i dogłębnie odbudowane włosy lśnią zniewalającym blaskiem. Piękno i harmonia promienieją od wewnątrz.

Eliksir Arganowy to naturalny składnik przeciwdziałający starzeniu, nadający piękny połysk. Naprawia i chroni zniszczone, suche i słabe włosy przed warunkami środowiskowymi. Jedwab, białko kaszmiru i argan to kluczowe składniki, które zapewniają włosom najlepsze korzyści pielęgnacyjne.

Produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów – BALMAIN Hair